Web Hosting

Her türlü web sitesini ve programlama dilini destekleyen sunucularımız Windows ve Linux olmak Üzere 2 kategoridedir. Windows hostinglerimizde ASP ve ASP.net desteği sunulmakla beraber Linux hostinglerimizde PHP ve MySQL destekli siteler daha stabil çalışmaktadır.
Tekli paketlerimiz tek bir alanadı host edebilmeniz için oluşturulmuş paketlerdir. Çeşitli kapasiteleri olmakla beraber destekledikleri özellikler açısından bir fark yoktur. Çoklu bayi paketlerimiz ise birden fazla site host edecek müşterilerimiz için oluşturulmuştur. Bu paketleri kullanarak sizde alanadı sahiplerine ayrı birer kontrol paneli verebilir ve bir hosting firması gibi çalışabilirsiniz.
Windows ve Linux sunucularımızda yüklü kontrol panelleri sayesinde tüm hosting işlemlerinizi bize ihtiyaç duymadan online olarak yapabilirsiniz. Sistemlerimizde kurulu component (bileşen) ve programlama dilleri teknik ekibimiz tarafından devamlı güncel tutulmakta ve siz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yenilenmektedir.
Aşağıdaki tabloda Windows ve Linux hostinglerimizin kapasite,email,database sayısı,trafik dışındaki ortak özelliklerini bulacaksınız. Paketlerin içerdiği tüm özellikleri görmek ve sipariş vermek için sol taraftaki navigasyon sistemimizi kullanabilirsiniz. Paketlerin ayrıntılı açıklamaları bu sayfalarda bulunmaktadır.